برترین فروشگاه های اینترنتی خرید ابزار و تجهیزات صنعتی

3 تا از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ارزان

Rate this post

هدف ما از نوشتن این مقاله معرفی 3 مورد از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی ارزان قیمت در ایران است. همچنین در کنار این معرفی قصد داریم این شرکت ها را به طور کامل از نظر قیمت، نحوه و هزینه ارسال محصولات، نقاط ضعف و قوت و همینطور قوانین بازگشت کالا در هر کدام از این سایت ها بدون هیچ گونه تعصب بپردازیم و آن ها را مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا از این طریق بتوانیم به شما در انجام یک انتخاب درست و مطمئن برای خرید موتورسیکلت کمک کنیم.

 

شما هم اگر همین الان در گوگل به دنبال یافتن بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی ارزان قیمت در ایران باشید، در نتایج گوگل نیز همین سایت هایی را مشاهده خواهید کرد که ما برای خرید موتورسیکلت به شما معرفی کردیم؛ البته با این تفاوت که در آن جا نقاط قوت و ضعف آن ها بیان نشده است و همین موضوع انتخاب را مشکل می کند. پس اگر به دنبال یافتن یک سایت مطمئن برای خرید موتورسیکلت هستید و می خواهید انتخاب درست و آگاهانه ای داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا پس از مطالعه کامل بررسی انجام شده بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید.

 

 

موتورسیکلت ها از جمله وسایل نقلیه پرطرفدار برای قشر جوان و یا برای برخی از مشاغل مانند پیک موتوری هستند. در گذشته این وسایل تنوع چندانی نداشتند اما امروزه در مدل های متنوع و مختلفی برای تک تک سلیقه ها و اقشار تولید می شوند و از همین جهت طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. برخی از آن ها برای استفاده درون شهر و برخی دیگر نیز برای مسابقات یا استفاده در کوه یا بیابان طراحی شده اند. این روزها با اینترنتی شدن بسیاری از خرید ها این امکان فراهم شده که بتوانید موتورسیکلت ها را نیز به صورت غیر حضوری خریداری کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید. از طرف دیگر وب سایت های زیادی در زمینه فروش موتورسیکلت فعالیت می کنند و محصولات متنوعی را ارائه می دهند. به همین جهت در این مقاله می خواهیم بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران برای شما معرفی کنیم.

 

 

خب حالا با توجه به مواردی که در رابطه با اهمیت موتورسیکلت ها به عنوان یک وسیله نقلیه ضروری می دونین، وقتش رسیده که چند مورد از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران رو بهتون معرفی کنم.

 

توجه داشته باشید که این سایت های خرید موتورسیکلت با توجه به معیارهایی که بیان شد، طبقه بندی شده اند و سعی شده در رابطه با هر کدام آن ها نقاط قوت و ضعف به درستی و با دقت بیان شود تا انتخاب برای شما راحت تر باشد. در ادامه 3 تا از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی ارزان قیمت در ایران برای شما معرفی می کنیم و بررسی دقیق آن ها می پردازیم.

 


فروشگاه اینترنتی مستر کاسکت

فروشگاه اینترنتی مستر کاسکت

قیمت های موتورسیکلت ایرانی و خارجی

فروشگاه اینترنتی مستر کاسکت یکی از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی ارزان قیمت در ایران است. رنج قیمتی موتورسیکلت ها در این سایت پایین است و در مقایسه ای که با سایت های دیگر انجام شد، قیمت در حد پایین تری قرار داشتند. این سایت یکی از گزینه های مناسب برای خرید موتورسیکلت یا انواع تجهیزات مربوط به آن در ایران محسوب می شود.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

در این سایت ارسال کالا به روش های مختلفی انجام می شود که شما می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کنید. لازم به ذکر است تمامی سفارشات توسط این سایت برای سراسر کشور به صورت پس کرایه انجام می شود. این روش ها عبارتند از:

 1. ارسال از طریق او پیک: این روش فقط برای شهر تهران کاربرد دارد. هزینه ارسال در این روش بستگی به دوری یا نزدیکی آدرس مقصد دارد و بر اساس مسافت تعیین شده و به صورت پس کرایه در زمان تحویل از مشتری دریافت می شود؛
 2. ارسال از طریق تیپاکس: این روش برای شهرهایی کاربرد دارد که در آن ها شعبه تیپاکس وجود دارد و مختص ارسال برای مراکز استان ها و شهرستان ها است. زمان ارسال در این روش بر اساس دوری یا نزدیکی شهر مقصد بین 24 تا نهایتا 48 ساعت خواهد بود. هزینه ارسال کالا در این روش نیز بر اساس موقعیت جغرافیای شهر مقصد تعیین می شود و به صورت پس کرایه از مشتری دریافت خواهد شد.

 

صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی مستر کاسکت

نقاط قوت

 • ارائه پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته
 • امکان تحویل اکسپرس (سریع) به سراسر کشور
 • دارای ضمانت 7 روزه بازگشت کالا
 • امکان دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات
 • دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک

 

نقاط ضعف

 • نداشتن امکان چت آنلاین

 

فروشگاه اینترنتی مستر کاسکت


 

 

فروشگاه اینترنتی پدال

فروشگاه اینترنتی پدال

قیمت های موتورسیکلت ایرانی و خارجی

قیمت موتورسیکلت های موجود در این سایت در مقایسه با سایت های مشابه و رقبا در سطح متوسطی قرار گرفته است. به عبارت دیگر می توان گفت رنج قیمتی محصولات این سایت متوسط است. این سایت یکی دیگر از بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران است.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال کالا در این سایت به روش های مختلفی انجام می شود که بر اساس مقصد سفارش دهنده یا همان خریدار به یکی از این روش ها ارسال می شود. هزینه ارسال محصولات برای تمامی سفارشات بالای 100 هزار تومان در این سایت رایگان است. این روش ها عبارتند از:

 1. ارسال به وسیله وانت: این روش مختص ارسال برای شهر تهران است. در این روش سفارشات زیر 100 هزار تومان مبلغ 5 هزار تومان هزینه ارسال خواهند داشت ولی برای سفارشات بالای 100 هزار تومان، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. سفارشات برای شهر تهران 24 ساعته ارسال می شوند؛
 2. ارسال به وسیله باربری: این روش ارسال برای تحویل محصولات به مراکز استان ها و شهرستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. زمان تحویل سفارشات برای شهرستان ها بستگی به مسافت و دوری یا نزدیکی شهر مقصد دارد. هزینه ارسال در این روش نیز رایگان است.

 

صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی پدال

نقاط قوت

 • ارائه پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته
 • امکان دریافت مشاوره به هنگام خرید
 • داشتن ضمانت و گارانتی برای تمامی محصولات
 • ارسال رایگان محصولات به سراسر کشور برای سفارشات بالای 100 هزار تومان
 • امکان چت از طریق واتساپ با پشتیبانی
 • دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک

 

نقاط ضعف

 • نداشتن امکان چت آنلاین

 

ورود به فروشگاه اینترنتی پدال


 

فروشگاه اینترنتی موتوریا

فروشگاه اینترنتی موتوریا

قیمت های موتورسیکلت ایرانی و خارجی

قیمت موتورسیکلت های ایرانی و خارجی در این فروشگاه در مقایسه با سایر رقبا در سطح بالاتری قرار دارند و تنوع محصول مورد قبولی را نیز در اختیار مشتری قرار می دهند. این سایت در گروه بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران قرار دارد که محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال کالا در این سایت به روش های مختلفی انجام می شود که در تمامی روش ها هزینه ارسال بستگی به موقعیت جغرافیایی مقصد دارد و شما می توانید بر اساس ویژگی محل سکونت خود گزینه مناسب را انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

 1. ارسال از طریق پیک: این روش فقط برای شهر تهران کاربرد دارد و سفارشات همان روز به مشتری تحویل داده می شود. هزینه ارسال در این روش به دوری یا نزدیکی مقصد تحویل گیرنده یا همان خریدار بستگی دارد؛
 2. ارسال از طریق پست سفارشی: این روش ها برای سایر شهرها و استان های کشور کاربرد دارد. هزینه ارسال در این روش نیز بستگی به مسافت شهر مقصد و وزن محصول دارد و در زمان تحویل کالا از مشتری دریافت می شود. البته لازم به ذکر است که هزینه ارسال در این روش نسبت به پست پیشتاز کمتر و زمان ارسال طولانی تر است.
 3. ارسال از طریق پست پیشتاز: این روش ها برای سایر شهرستان ها و استان های کشور کاربرد دارد. هزینه ارسال در این روش نیز بستگی به مسافت شهر مقصد و وزن محصول دارد و در زمان تحویل کالا از مشتری دریافت می شود. البته لازم به ذکر است که هزینه ارسال در این روش نسبت به پست سفارشی بیشتر و زمان ارسال کوتاه تر است.

 

صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی موتوریا

 

نقاط قوت

 • ارائه پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته
 • تضمین اصالت کالا
 • دارای روش های مختلف برای پرداخت وجه (پرداخت به صورت آنلاین، پرداخت به صورت کارت به کارت و پرداخت در محل که ویژه شهر تهران است)
 • ارسال سریع به سراسر کشور
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک

 

نقاط ضعف

 • نداشتن امکان چت آنلاین.

 

ورود به فروشگاه اینترنتی موتوریا


 

نتیجه گیری نهایی:

هدف اصلی این مقاله معرفی و بررسی بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران بر اساس معیارهای کاربردی و فنی بود تا به شما در انتخاب یک سایت مطمئن برای خرید موتورسیکلت کمک کند. همچنین در کنار این معرفی، آشنایی کاربران تاپس وب با معیارها و شاخص هایی که برای یک سایت خرید موتورسیکلت اهمیت دارد یا می تواند برای آن سایت به عنوان نقطه ضعف محسوب شود.

 

باید به این نکته توجه داشت که هر کدام از موارد ذکر شده در نقاط قوت و ضعف سایت ها ممکن است در ظاهر کوچک باشند اما در مقایسه می توانند باعث ایجاد تفاوت های بزرگی شوند و موجب برتری یا نزول رتبه یک سایت به عنوان بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی شوند.

 

 

نظر شما چیست؟

در پایان از شما می خواهیم اگر تجربه ای در زمینه استفاده از این سایت ها یا سایت های دیگری در زمینه خرید موتورسیکلت دارید که در این مقاله به آن ها اشاره نشد، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا با کمک هم بتوانیم انتخاب درستی در مورد بهترین شرکت های خرید موتورسیکلت ایرانی و خارجی در ایران داشته باشیم.

 

سایت خرید موتورسیکلت هوندا، تکتاز، کویر، باجاج، هیرو، سوزوکی، پیشرو، جهان رو، یاماها، کاوازاکی، کبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا