5 مورد از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی

هدف ما از نگارش این مقاله معرفی 5 مورد از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی در ایران برای شما است. همچنین قصد داریم به بررسی کامل این سایت ها از نظر قیمت محصولات، روش و هزینه های ارسال، بیان نقاط قوت و ضعف آن ها بدون هیچ گونه تعصب بپردازیم تا به شما در انتخاب درست یک سایت ارزان و مطمئن برای خرید کمک کرده باشیم.

 

 

خود شما هم اگر هم اکنون در گوگل به دنبال یافتن یک سایت مطمئن برای خرید اسپیکر بلوتوثی باشید، گوگل نیز در نتایج خود همین سایت هایی که ما در ادامه به معرفی و بررسی آن ها می پردازیم را به شما نشان خواهد داد اما با این تفاوت که نقاط قوت و ضعف آن ها را بیان نمی کند. پس اگر دوست دارید که با آگاهی و اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید، تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید و پس از مطالعه کامل مشخصات این سایت ها، سایت مورد نظر و منطبق با شرایط خود را برای خرید انتخاب کنید.

 

 

 

در سال های اخیر شاهد پیشرفت ها و تحولات زیادی در زمینه ابزارهای پخش موسیقی بوده ایم که در عین کاربری آسان، بسیار جذاب و زیبا نیز طراحی شده اند. یکی از این ابزارها، اسپیکرهای بلوتوثی هستند که نمونه مجهزتر و پیشرفته تر اسپیکرهای معمولی محسوب می شوند. این اسپیکرها این قابلیت را دارند که از طریق بلوتوث به ابزارهایی مانند: موبایل، تبلت و لپتاپ متصل شوند و موسیقی مورد نظر شما را پخش کنند. این اسپیکرها با تنوع بسیار بالایی به بازار عرضه شده اند و سایت های مختلفی اقدام به فروش آن ها کرده اند و تا حدودی انتخاب را برای مشتریان سخت کرده اند.

 

 

خب حالا دیگه وقتش رسیده این سایتا رو بهتون معرفی کنم.

دقت کنید که سایت های معرفی شده برای خرید اسپیکر بلوتوثی بر اساس معیارهایی که گفته شد، طبقه بندی شده اند و تمام تلاش ما این بوده که در مورد هر کدام از آن ها نقاط قوت و ضعف را به درستی و با دقت فراوان بیان کنیم تا انتخاب بهترین سایت خرید اسپیکر بلوتوثی را برای شما راحت باشد. در ادامه به معرفی و بررسی کامل 5 مورد از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی در ایران برای شما می پردازیم.

 


 

 

فروشگاه تهران اسپیکر

قیمت های اسپیکر بلوتوثی

این سایت جزو بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی در ایران است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. اسپیکرهای بلوتوثی ارائه شده در این سایت در مقایسه با سایت ها و فروشگاه های مشابه رقیب در رنج قیمتی پایین تری قرار دارند و با قیمت کمتری ارائه می شوند.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال محصولات در این سایت به 3 روش انجام می شود. این روش ها عبارتند از:

لازم به ذکر است هزینه ارسال ثابت نیست و بر اساس ابعاد محصول، وزن، مسافت و میزان حساسیت محصول محاسبه خواهد شد و در هنگام ثبت سفارش مشخص می شود.

 

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه تهران اسپیکر

 

فروشگاه اینترنتی ایران اسپیکر

قیمت های اسپیکر بلوتوثی

فروشگاه اینترنتی ایران اسپیکر یکی دیگر از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی است که به طور تخصصی در زمینه فروش انواع اسپیکر فعالیت می کند. محصولات عرضه شده در این فروشگاه در رنج قیمتی متوسطی در مقایسه با سایر سایت های مشابه قرار دارند.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی ایران اسپیکر در شهر تهران به وسیله پیک موتوری در زمان 2 تا 4 ساعت انجام می شود و امکان پرداخت نقدی درب منزل نیز برای شهروندان تهرانی وجود دارد.

ارسال برای سایر شهرها و استان های کشور نیز از طریق پست در زمان 24 تا 48 ساعت انجام می شود.

توجه: نکته مهم در رابطه با هزینه ارسال محصولات این است که برای سفارشات بالای 300,000 تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود ولی در غیر این صورت هزینه ارسال به عهده خریدار خواهد بود.

 

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی ایران اسپیکر

 

فروشگاه اینترنتی پلازا

قیمت های اسپیکر بلوتوثی

قیمت اسپیکرهای بلوتوثی در فروشگاه اینترنتی پلازا که یکی دیگر از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی محسوب می شود در رنج متوسط است. به عبارت دیگر محصولات این سایت در مقایسه با سایر رقبا در رنج قیمتی یکسانی قرار گرفته است و اختلاف قیمت چشمگیری ندارد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال کالا در این فروشگاه به 3 روش انجام می شود که ارسال با پیک موتوری آن برای شهرهای تهران و رشت و ارسال ار طریق پست پیشتاز و تیپاکس برای سایر شهرها و استان های کشور است. جزئیات ارسال به وسیله این روش ها به شرح زیر است:

نکته: در هرکدام از دو روش گفته شده اگر مبلغ سفارشات بالای 200,000 تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. در غیر این صورت بر اساس وزن و ابعاد کالا تعیین خواهد شد و به عهده خریدار است.

 

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی پلازا

 

فروشگاه تکنوسان

قیمت های اسپیکر بلوتوثی

فروشگاه تکنوسان یکی دیگر از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی در کشور است که ار نظر قیمت محصولات در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی در این زمینه، دارای رنج قیمتی متوسطی است و می توان گفت که قیمت اسپیکرهای بلوتوثی آن مشابه سایت های دیگر است.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

فروشگاه تکنوسان دارای روش های بسیار متنوعی برای حمل و نقل یا ارسال کالا است که می تواند نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی یک وجه تمایز و برتری محسوب شود. این روش ها عبارتند از :

 

نکته: لازم به ذکر است که امکان پرداخت در محل فقط برای شهر تهران وجود دارد.

 

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه تکنوسان

 

فروشگاه صوتیران

قیمت های اسپیکر بلوتوثی

فروشگاه صوتیران یکی دیگر از بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی در ایران است که در مقایسه با وب سایت های مشابه در این زمینه رنج قیمتی بالاتری دارد و اختلاف قیمت برخی از محصولات آن با سایر رقبا محسوس است.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

ارسال کالا و محصولات سفارش داده شده از طریق این فروشگاه به دو روش انجام می شود که به شرح زیر است:

 

نکته: هزینه ارسال سفارشات بالای 500,000 تومان رایگان خواهد بود.

 

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه صوتیران

 

 

نتیجه گیری نهایی:

مهم ترین هدف این مقاله معرفی و بررسی بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی بر اساس شاخص ها و معیارهای فنی و کاربردی بود. علاوه بر این در کنار معرفی بهترین سایت ها، فراهم کردن امکان آشنایی کاربران تاپس وب با شاخص ها و معیارهایی که برای یک سایت خرید اسپیکر بلوتوثی دارای اهمیت است و یا می تواند به عنوان نقطه ضعفی برای آن سایت در نظر گرفته شود.

 

همچنین باید به این موضوع نیز توجه داشت که هر کدام از مواردی که به عنوان نقطه ضعف یا قوت سایت ها بیان شد ممکن است به تنهایی و در ظاهر کوچک و کم اهمیت به نظر برسند اما در هنگام مقایسه می توانند باعث ایجاد تفاوت های بزرگی شده و افزایش یا کاهش رتبه یک سایت را در یک دسته بندی به عنوان بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی به دنبال داشته باشند.

 

 

 

نظر شما چیست؟

در پایان نیز از شما تقاضا داریم که اگر تجربه ای در زمینه استفاده از سایت های گفته در این مقاله یا سایت های دیگر که در این مطلب به آن ها اشاره نشد دارید، آن ها را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم با کمک یکدیگر گزینه مناسبی را به عنوان بهترین سایت های خرید اسپیکر بلوتوثی انتخاب کنیم.

 

 

سایت خرید اسپیکر بلوتوثی سونی، جی بی ال، مارشال، ال جی، شیائومی، فیلیپس، لنوو، میکرولب، هارمن کاردون، مدیا
خروج از نسخه موبایل