5 مورد از بهترین سایت های خرید مچ بند و ساعت هوشمند

ما در این مقاله به تحلیل و معرفی 5 تا از بهترین سایت های خرید مچ بند و ساعت هوشمند در ایران خواهیم پرداخت . مقایسه قیمت ها بین 5سایت ، نقاط ضعف و قوت ، نحوه ارسال کالا و هزینه حمل و نقل هر فروشگاه اینترنتی را به شما بازگو می کنیم تا بتوانید انتخاب راحتتری برای خرید از هر سایتی داشته باشید.

 

 

اگر همین الان درباره فروشگاه اینترنتی معتبری برای خرید مچ بند و ساعت مچی هوشمند در گوگل سرچ کنید ، گوگل هم همین فروشگاه های اینترنتی که ما در این مقاله به شما معرفی میکنیم نشان خواهد داد اما بدون هیچ بررسی و تحلیلی برای این که بدانیم از کجا با قیمت و کیفیت مناسب تری می توان خرید کرد و بدون دانستن نقاط ضعف و قوت فروشگاه های اینترنتی.

پس در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین فروشگاه های اینترنتی ای که در حوزه مچ بند و ساعت هوشمند هستند را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

 

همانطور که میدانید بازار ساعت های هوشمند امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اما به دلیل وجود جنس های فیک و چینی و با قیمت های ارزان و یا گاهی خیلی گران در سایت ها نمی توان خرید مورد اعتماد و خوبی را انجام داد.

مثلا شاید شما یک ساعت هوشمند را در یک فروشگاه اینترنتی به قیمت 400 تومان خریده باشید اما همین ساعت را با همان مارک و ویژگی ها در یک سایت دیگر با قیمت 350 تومان پیدا کنید که برای حل این مشکل کافی است یک جستجو ساده در سایت ها قبل خرید انجام دهید.

یا این که مقاله ما را مطالعه کرده و فروشگاه اینترنتی مناسب را براساس مقایسه هایی که انجام دادیم پیدا کند که هم قیمت مناسبی داشته باشد هم کالای نامناسب و یا فیک برای شما نفرستد.

 

خب بریم سراغ معرفی بهترین فروشگاه های اینترنتی در خرید مچ بند و ساعت هوشمند ؛ شایان ذکر است که فروشگاه ها بر اساس معیار های مطرح شده رتبه بندی شده اند و سعی می شود در مورد هر فروشگاه مزایا و معایب بررسی شده مطرح شوند تا بتوان به کیفیت و نحوه مقایسه فروشگاه ها نگرش بهتری پیدا کنیم.

در ادامه 5 تا از بهترین فروشگاه اینترنتی خرید مچ بند و ساعت هوشمند در ایران را معرفی می کنیم و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 


 

فروشگاه اینترنتی اسمارچ واچ

 

قیمت های سایت اسمارچ واچ

قیمت های محصولات فروشگاه اینترنتی ساعت هوشمند (که جزو بهترین سایت های خرید مچ بند و ساعت هوشمند است.) نسبت به بقیه فروشگاه ها بالا است  ، در مقایسه ای مشترکی که بین چند محصول از فروشگاه های دیگر انجام دادیم قیمت های فروشگاه تخصصی ساعت هوشمند از همه ی فروشگاه ها بالاتر بود اما تنوع کالایی جانبی از تمامی فروشگاه ها بیشتر است زیرا فقط فروش ساعت و مچ بند هوشمند و لوازم جانبی آن را دارد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

هزینه حمل و نقل در صورت پرداخت آنلاین 10000 تومان

و در صورت پرداخت درب منزل مبلغ  30000 تومان (قیمت براساس آدرس منزل و شهر بروزرسانی می شود)

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اسمارت واچ

 

فروشگاه اینترنتی شهر فافا

 

قیمت های فروشگاه اینترنتی شهر فافا

قیمت های محصولات فروشگاه اینترنتی شهر فافا نسبت به بقیه فروشگاه ها در رنج متوسط است  ، در مقایسه ای مشترکی که بین چند محصول از فروشگاه های دیگر انجام دادیم قیمت های فروشگاه اینترنتی شهر فافا نسبت به بقیه سایت ها تقریبا یکسان بوده در نتیجه در رنج متوسط قرار می گیرد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

هزینه حمل و نقل رایگان

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی شهر فافا

 

فروشگاه اینترنتی بروزکالا

 

قیمت های فروشگاه اینترنتی بروزکالا

قیمت های محصولات فروشگاه اینترنتی بروزکالا نسبت به بقیه فروشگاه ها در رنج متوسطی است. در مقایسه ای مشترکی که بین چند محصول از فروشگاه های دیگر انجام دادیم قیمت های فروشگاه اینترنتی بروزکالا نسبت به بقیه سایت ها یکسان بوده و فرق چندانی در قیمت نداشته در این صورت در رنج متوسط قرار میگیرد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

 

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی بروزکالا

 

فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی

قیمت های فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی

قیمت های محصولات فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی نسبت به بقیه فروشگاه ها در رنج پایین است. در مقایسه ای مشترکی که بین چند محصول از فروشگاه های دیگر انجام دادیم قیمت های فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی نسبت به بقیه سایت ها پایین تر بوده در این صورت در رنج پایین قرار میگیرد.

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

پست ویژه شهرستان

زمان فوق به صورت تقریبی بین ۲ تا ۴ روز کاری، با توجه به محدوده جغرافیایی متغیر است. (تحویل در بازه زمانی ۱۰ الی ۱۷) سقف بیمه پست بابت هر بسته ۲۰ میلیون تومان می‌باشد.  11,500تومان

تیپاکس

زمان فوق به صورت تقریبی بین ۲ تا ۴ روز کاری بوده که با توجه به منطقه جغرافیایی متغیر است. سقف بیمه تیپاکس بابت هر بسته ۱۰ میلیون تومان می‌باشد.

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

 

ورود به فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی

 

سایت فروشگاهی گجت سنتر

قیمت های فروشگاه اینترنتی

قیمت های محصولات فروشگاه جت سنتر نسبت به بقیه فروشگاه ها بالا است  ، در مقایسه ای مشترکی که بین چند محصول از فروشگاه های دیگر انجام دادیم قیمت های فروشگاه گجت سنتر از همه ی فروشگاه ها بالاتر بود اما تنوع کالایی جانبی از تمامی فروشگاه ها بیشتر است زیرا فقط فروش ساعت و مچ بند هوشمند و لوازم جانبی آن را دارد

 

هزینه حمل و نقل و نحوه ارسال کالا

نقاط قوت

 

نقاط ضعف

 

ورود به فروشگاه اینترنتی گجت سنتر

 

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله هدف اصلی صرفا معرفی بهترین فروشگاه های اینترنتی خرید مچ بند و ساعت هوشمند بر اساس معیار های فنی و کاربردی بود و پس از آن آشنایی کاربران تاپس وب با مواردی که در یک فروشگاه اینترنتی می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن فروشگاه در نظر گرفته بشود.

 

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

 

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می‌خواهیم که تجربه خرید خود از این فروشگاه‌ها و یا فروشگاه‌های اینترنتی دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین فروشگاه خرید مچ بند و ساعت هوشمند کمک کنیم.

فروشگاه اینترنتی برتر خرید مچ بند و ساعت هوشمند سامسونگ ، شیائومی ، اپل ، هانا  htc

 

خروج از نسخه موبایل